Про нас: Про компанію

«Жив собі Виконроб. Все своє свідоме життя він будував будинки, працюючи на господаря. Настав час, став він старий і вирішив піти на пенсію.

- Я звільняюсь, - сказав він своєму Керівникові. – Буду зі своєю старою на городі копатися та внуків доглядати. Втомився.

Керівникові було шкода прощатися з людиною, якій він багато довіряв і він попросив його:

- Послухай-но, а давай зробимо так – ти побудуєш останній будинок і тоді ми проводимо тебе на пенсію. Давай! З гарною премією. Будь ласка!

Виконроб погодився. Згідно з новим проектом, він мав побудувати будинок для невеликої родини. І почалось: погодження, пошуки матеріалів, перевірки… А Виконроб квапився, поспішав, тому що вже бачив себе на пенсії. Щось не дороблював, щось спрощував, економив, купував дешеві матеріали... Тому що так було швидше. Він відчував, що робить не найкращу свою роботу, але виправдовував себе тим, що це був кінець його кар’єри. Нарешті робота була закінчена, настав день здавати будинок.

Приїхав Керівник на будівництво, обдивився будинок і сказав:

- Знаєш, а це твій будинок! Ось, візьми ключі і заселяйся в нього. Всі документи вже оформлені. Це тобі подарунок за плідну і багаторічну роботу.

Те, що відчув Виконроб, було відомо тільки йому одному! Подумки він постійно переглядав свої помилки і недоліки, які тепер стали його проблемами. Йому було гірко і соромно за самого себе, а зі сторони здавалось, що йому ніяково від коштовного подарунка. Всі навколо аплодували, вітали його з новосіллям і були зворушені тим, як від радості по його обличчю котяться скупі чоловічі сльозинки. І тільки Виконроб знав, що це зовсім інші сльози…»

Ось вже більше 10 років наша компанія пропонує свої послуги у будівельній сфері. І щоразу, починаючи розробку і реалізацію нового проекту, ми зважуємо кожен свій крок, відточуємо ідею і постійно вдосконалюємо процес. Ми розпочинаємо роботу з повним розумінням того, що кожна наша дія, кожен крок і слово, кожна думка і рішення – все має свої наслідки і приносить свої плоди. Ми чудово усвідомлюємо, що наше відношення до справи впливає на кінцевий результат і ніщо не проходить безслідно!

Ми знаємо, що наш будинок, в який ми заселимось завтра, будується вже сьогодні!

Тому ми будуємо медичні установи за останніми світовими вимогами та стандартами – адже, можливо, вже завтра там будуть лікуватись наші діти, друзі, знайомі або й ми самі. І це спонукає нас будувати поліклініку, в якій навіть стіни піднімають настрій. Ми не тільки можемо це, але й знаємо як!

Ми прагнемо збудувати комфортні і затишні сучасні готельні комплекси – адже, можливо, післязавтра там будуть жити наші друзі, які приїхали у відрядження, на концерт чи просто у гості.

Цілком ймовірно, що вже наступного тижня ми зберемося з друзями на стадіоні і будемо вболівати за нашу улюблену команду. І тому ми будуємо сучасні спортивні комплекси з використанням новітніх технологій.

Ми турбуємось про безпеку наших родин і родин наших друзів. І саме тому ми використовуємо новітнє обладнання і технології при зведенні сучасних житлових комплексів.

Ми знаємо, як приємно відпочити після робочого дня в комфорті і затишку – і це змушує нас продумувати кожну дрібничку і здійснювати кропітку роботу при внутрішньому оздобленні.

Ми любимо свіже повітря і природу – тому ми не тільки знаємо, як «вписати» сучасний будинок в «природній комплекс», але й можемо забезпечити в ньому всі умови для комфортного проживання.

Ось чому ми будуємо так, як хочемо, щоб будували для нас. Ми ретельно і зважено підходимо до кожного проекту, докладаємо максимальних зусиль на всіх стадіях реалізації, для того щоб згодом не жалкувати про фундамент, що тріснув або про покрівлю, що тече. Ми будуємо так, щоб не боятися весняних паводків та осінніх дощів, щоб не мерзнути взимку та не знемагати від спеки влітку, щоб в будинках було затишно під час грози та безпечно під час урагану. Ми не просто будуємо – ми будуємо своє життя!